Sveicināti apakšveļas un aksesuāru interneta veikalā StarStyle!

Iepazīsimies! Mēs esam apakšveļas interneta veikals StarStyle un Latvijā darbojamies kopš 2008. gada. Esam daudz piedzīvojuši un daudz pārdevuši – apģērbus, apakšveļu, apavus, kosmētiku, parfimēriju, intīmpreces. Taču laika gaitā esam sapratuši, ka tieši apakšveļa ir tas virziens, ko pārzinām vislabāk un varam saviem klientiem sniegt plašāko apakšveļas piedāvājumu, pieejamas cenas un labāko klientu servisu!

Apakšveļa ir sievišķības maksimālā izpausme. Skaista, eleganta, ērta, kvalitatīva, romantiska un erotiska apakšveļa – to visu atradīsi mūsu veikala piedāvājumā! Galvenokārt piedāvājam apakšveļu sievietēm, taču neesam aizmirsuši arī par stipro dzimumu – labāko Eiropas ražotāju bokseršorti un halāti vienmēr būs pieejami mūsu veikala preču klāstā.

Mēs rūpīgi izvēlamies pārbaudītus un augstas kvalitātes apakšveļas ražotājus, par kuru produkcijas kvalitāti esam pārliecinājušies paši un esam droši, ka neliks vilties arī mūsu klientiem. Ar daudziem ražotājiem sadarbojamies jau kopš pašiem StarStyle pirmākumiem, bet dibinām kontaktus arī ar jauniem ražotājiem, lai apakšveļas piedāvājums būtu plašs un katrs varētu atrast savai gaumei atbilstošu apakšveļu.

StarStyle ir reģistrēta preču zīme un ir iekļauta Valsts preču zīmju reģistrā ar Nr. M 62 792